Deelnemers 20192019-04-10T10:59:33+00:00

Deelnemers Krabbenfoor 2019

Benieuwd naar welke ondernemers zich inmiddels hebben ingeschreven voor de 55ste editie van de Krabbenfoor in Bergen op Zoom? Als je niet kan wachten tot de Krabbenfoor begint kan je wellicht ook eens een bezoekje brengen aan de website van deze ondernemers. Anders zien deze ondernemers je graag terug bij hun kraam of in hun winkel.

Mijn Lievelingskleding – www.mijnlievelingskleding.nl
Tebbens Modehuis – http://www.tebbensmodehuis.nl/
De Rode Schaar – https://derodeschaar.nl/
Broodjeszaak het 4de – https://www.het4de.nl/
Livera – https://www.livera.nl/
Garen en Meer – www.garenenmeer.nl
Delphi – http://delphi-bergenopzoom.nl/
Brownies&downieS – www.browniesanddownies.nl
Le Bouton BV – https://nl-nl.facebook.com/returnBergenOpZoom/
Jumbo – www.jumbo.com
Kolder – https://www.facebook.com/kolderkleding/
Vape shop – https://boz-vape-shop.business.site/
Swallow Ink Tattoo – https://www.swallowink-tattoo.nl
Norah – www.norah.eu
Multivlaai – https://www.multivlaai.nl/
Kamarima –
Kwaliteitslederwaren – www.kwaliteitslederwaren.nl
B.O.Nadaye –
Ministerie van Defensie – www.defensie.nl
De Makers van Bergen op Zoom – www.demakersvanboz.nl
Specsavers – www.specsavers.nl
Ranatex – ww.bedbazaar.nl

Sol e Luna – www.solelunaboz.com
Kippie – www.kippie.nl
Leonidas – https://www.facebook.com/LeonidasBergenopZoom/
Runnersworld – www.runnersworldbergenopzoom.nl
D-Reizen – www.d-reizen.nl
Duifhuizen – www.duifhuizen.nl
Gladiness
Retro Vinyl – www.retroboz.nl
Jack & Jones – https://www.jackjones.com/nl/nl/home
Vero Moda – https://www.veromoda.com
Douglas – www.douglas.nl
Prenatal – www.prenatal.nl
Op=op voordeelshop – www.opisopvoordeelshop.nl
Vodafone – www.vodafone.nl
Terres Des Hommes – www.hetdruppeltje.nl
Stik Leuk – www.stikleuk.nl
Wereldwinkel – www.wereldwinkelbergenopzoom.nl
Amac – www.amac.nl
Gewoon bij Sjuul – www.gewoonbijsjuul.nl
Intertoys – www.intertoys.nl
Lady’s club- www.ladysclubdamesmode.nl
Didi – www.didi.nl
Florence schoenen
Bohemi – www.bohemishop.nl
Van Os modebrillen – www.vanosoptiek.nl
Omoda – www.omoda.nl
Visgilde – www.visgildeoosterschelde.nl
Hora est Fashion – www.horaest-fashion.nl
Bos Men Shop – www.bosmenshop.nl
Groenendaal – www.groenendaalbedden.nl
Lucardi Juwelier – www.lucardi.nl
Peoples
Waterput – www.waterput.nl
Vila – www.vila.com
Herbers & Jennikers – www.Herbers-jenniskens.nl
Handyman – www.handyman.nl
The Old Bakery  – https://www.theoldbakery.nl/
Van Haren schoenen – www.vanharen.nl
Secondbuy – www.secondbuy-merkkleding.nl
Sneakers – www.sneakers.nl
WE netherlands – www.wefashion.com
Bijou Brigitte – www.Bijou-Brigitte.com
iXi kids & teens – www.ixi-online.nl
Het rode laarsje – www.hetrodelaarsje.nl
Halfords – www.halfords.nl
C&A – www.canda.com
La Bru – https://nl-nl.facebook.com/labruboz/
Kruidvat – www.kruidvat.nl
Score – www.score.nl
Bibelino kids – www.bibelino.nl
Boulangerie Bernard – www.brasseriebernard.nl
Xymbols – www.xymbols.com
Sven&Sophie – www.svensophie.nl
Coolcat – www.coolcat.nl
Instinct for Woman
Van der Ham optiek – www.hamoptiek.nl
Panos – www.panosbreda.nl
Eyewish – www.eyewish.nl
Only – www.only.com
Triumph – www.triumph.com
Hippe Zaken – www.hippezaken.com
Bumblebeez – www.bumblebeez.nl
Bohemi – https://www.bohemishop.nl/
Instinct for Woman
Van Gils – https://www.vangilsdewit.nl/
Branderij Joost – https://branderijjoost.nl/
Beoriginal
t Spulleke – www.ruitershoptspulleke.nl
Xenos – www.xenos.nl
Miss Etam – www.missetam.nl
100% Voetbal – www.100%voetbal.nl
Mooie vloeren van – www.mooievloerenvanmano.nl
Oase – www.oasebergenopzoom.nl
van der Kreek – www.vanderkreek.nl
De Rode Pilaren – www.rodepilaren.nl
ICI Paris XL – www.iciparisxl.nl
Dependance – www.dependance.nu
Instyle – www.instyle.nu
Kaldi Store – www.kaldiboz.nl
Kaldi Café – www.kaldiboz.nl
Kweek conceptstore – www.kweekconceptstore.nl
Bij Sluis – www.bijsluis.nl
Barbara – www.barbara-clothing.com
Jess&Lou – www.jessenlou.nl
Inge Rens – www.ingerens.com
Nul tot 16 – www.nultot16.nl
Florence damesmode – www.florencedamesmode.nl
Ma Vie – www.mavielifestyle.com
Zin aan Tafel – www.zinaantafel.nl
Perry Sport – www.perrysport.nl
MS Mode – www.msmode.nl
Cáscara Children – www.cascarachildren.nl
Pakhuis 71 – www.pakhuis71.nl
De gulden cop – www.baliwatertuin.nl
Quist – www.libris.nl/quistboeken
Truva – www.truvares.com
Cafe ‘t Slik – www.cafetslik.nl
Café de Schorre – www.cafetslik.nl
Goodmorning Sunshine – www.goodmorningsunshine.nl
Open 32 – www.open32.nl
Euforia – https://www.facebook.com/ashopEuforia/
Lotje store – www.lotjestore.nl
Jeans Centre – www.jeanscentre.nl
Peetje’s Repelsteeltje – www.ptjsrepelsteeltjetattoo.nl
Schoenmode den Boer – www.denboerschoenmode.nl
bij de Coninck bistro / deconinxkwines bv – www.bijdeconinck.nl
Ruby Wonen
Dietvorst – https://www.facebook.com/DietvorstFeestartikelen/
Bistroclub de Stadsburger – www.bistroclubdestadsburger.nl
Brownies&downieS – www.browniesanddownies.nl
Tasty Kokos – www.tastykokos.nl
Vos Shirts – www.vostextiel.nl
JoJo Poffertjes – www.jojopoffertjes.nl
Casual Wo Men
Your Dream Nails
Groninger-Witte
Onbetwist de Grillspecialist Bettina’s Catering – www.onbetwistdegrillspecialist.nl
Milensterfrietwagen
Keukens-spuiten.nlwww.keukens-spuiten.nl
The Fruit Saloon – www.thefruitsaloon.nl
Kelly Jo Slippers – www.kellyjoslippers.nl
Fudge-World – www.fudge-world.nl
Casual Wo Men Shoes
De Linie VoF – www.delinie.nl
The Game Galaxy – www.thegamegalaxyrotterdam.nl
Oppenberg – www.mistersleep.nl
Firma Witte
VoF Brouwer Roels
Het Broekenpaleis – www.broekenpaleis.nl
L.P. de Vriend
Jasmine Telecom
Belicio Ijskarren BV – www.belicio.nl
Boer – www.boerwinkelvanhetland.nl
Van den Heuvel
Waco Taco – www.facebook.com/wacotacodotbe
Trapmake-over – www.trapmakeover.nl
Hey Bisco – www.heybisco.nl
BaristaWillem – www.facebook.com/willem-koffielekkers-370059040085328/
Pimp your Shoes – www.fashionclip.nl
Happy Indo C.V. – www.happyindo.com
Ijswinkel Bosch – www.ijswinkelbosch.nl
KADA handelsonderneming bv
F.A.G. Keijzer Jr.
F.A.G. Keijzer Jr.
Hasieb
Guaman
Autobedrijf Eskes Bergen op Zoom B.V. – www.autobedrijf-eskes.nl
Shakib – www.skbfashion.com
Hebbus en Noggus – www.hebbusennoggus.nl
Samia Fashion
ADB markthandel
Arsenicum en ouwe kant
Lokaal FNV West Brabant
Migustomoda – www.migustomoda.nl
Delekkerik – www.delekkerik.nl
De Achtertuin
Gulden Sales – www.airbrushclub.com
Nova Events – www.nova-events.nl