Programma2019-06-20T10:58:26+00:00

Programma Krabbenfoor 2019

25, 26, 27 & 28 juli

Momenteel zijn wij druk bezig met de programmering voor de komende Krabbenfoor.

Zodra wij de programmering compleet hebben kunt u deze op onze website en facebook pagina vinden.

Openingstijden Krabbenfoor 2019

Donderdag 25 juli
12.00 – 21.00 uur

Vrijdag 26 juli
12.00 – 21.00 uur

Zaterdag 27 juli
12.00 – 18.00 uur

Zondag 28 juli
12.00 – 17.00 uur

* Pasar Malam, kermisattracties hebben ruimere openingstijden. Het muzikale programma loopt dagelijks door tot 01.00 uur met uitzondering van zondag dan wordt om 19.00 uur de laatste noot gezongen.

PODIA

Dit programma is nog even een geheim. Volg de Krabbenfoor op facebook en je bent als eerste op de hoogte van de programmering op de diverse podia.

Hoofdpodium    Grote Markt

Groot podium    Beursplein

Extra podia          Korte Bosstraat (Sport en Healthy)

Thaliaplein (Pasar Malam)

Mozes de Hesplein (Festival van het Goede Leven)

Sint-Catharinaplein (Kinderplein)

STRAATENTERTAINMENT

Hierbij een greep uit ons (straat)entertainment programma.

12.00-18.00 uur Tour Café: Embrun – Valloire, bergrit (Sport en Healthy, Potterstraat)

12.00-21.00 uur Entertain&zo schminkstand (Sint-Catharinaplein)

13.00-17.00 uur Foliegroup Hoogerheide

13.30 uur              Meet en Greet met Olaf uit Frozen (Vierkantje, Sint-Catharinaplein)

14.30 uur              Meet en Greet met Olaf uit Frozen (Vierkantje, Sint-Catharinaplein)

15.30 uur              Meet en Greet met Olaf uit Frozen (Vierkantje, Sint-Catharinaplein)

18.00-21.00 uur Expreszo

12.00-18.00 uur Tour Café: Saint-Jean-de-Maurienne – Tignes, (Sport en Healthy, Potterstraat)

12.00-21.00 uur Entertain&zo schminkstand (Sint-Catharinaplein)

13.00-17.00 uur Foliegroup Hoogerheide

14.30 uur              Meet en Greet met Olaf uit Frozen (Vierkantje, Sint-Catharinaplein)

15.30 uur              Meet en Greet met Olaf uit Frozen (Vierkantje, Sint-Catharinaplein)

17.00 uur              Meet en Greet met Olaf uit Frozen (Vierkantje, Sint-Catharinaplein)

18.00-21.00 uur Expreszo

9.30 uur                 Open hardlooptraining Runnersworld (Bosstraat)

12.00-18.00 uur Tour Café: Albertville – Val Thorens, bergrit (Sport en Healthy, Potterstraat)

12.00-18.00 uur Entertain@zo schminkstand (Sint-Catharinaplein)

13.00-15.00 uur Een magisch moment IJskoningin (Zuivelplein, Lombardenstraat, Voetboog)

13.00-16.00 uur Expreszo

13.00-17.00 uur Uncle Sam Jazz band (Stationsstraat)

13.00-17.00 uur Lat mar ore

17.30-19.30 uur Stadsbingo onder leiding van Huub Hangop (podium Grote Markt)

12.00-16.00 uur Bravoure

12.00-17.00 uur Touwtrekwedstrijd Café De Saeck (Sport en Healthy, Korte Bosstraat)

12.00-17.00 uur Entertain@zo schminkstand (Sint-Catharinaplein)

12.00-18.00 uur Tour Café: Rambouillet – Parijs, vlakke rit (Sport en Healthy, Potterstraat)

13.00-15.00 uur Een magisch moment Belle (Zuivelplein, Lombardenstraat, Voetboog)

13.00-17.00 uur Uncle Sam Jazz band (Stationsstraat)

13.00-17.00 uur Lat mar ore